• חדש
Zerodeko 1 pc מתלה ניקוז שולחן קפה מגש אסקורידור דה פארה Fregadero מגש ירקות מתלה מתלה מגש מגש

Zerodeko 1 pc מתלה ניקוז שולחן קפה מגש אסקורידור דה פארה Fregadero מגש ירקות מתלה מתלה מגש מגש

ILS 2.33
בחנות.

כמות

מתלה לניקוז כיור : מגש מעוצב היטב : פשוט אך יפה, מעשי ונוח. העיצוב הגבוה יותר למים משפיפות על גדותיו והפינות החלקות והעגולות שלו המעניקות נגיעה נוחה. פשוט הוציאו את לוח הניקוז העליון ונגבו את הגולש והמגש בעדינות עם בד כדי לנקות אותו בקלות. לוח ניקוז כלים. מתלה כלים לכיור : עיצוב רגיל, טוב להצבת כלי השולחן שלך. מתלה כלים מתקפל : 【ניקוי קל】 עיצוב מגש ניתוק לניקוי קל של ניקוז. כל שעליך לעשות הוא לשפוך מים למגש ייבוש משטח לאחר השימוש כדי לסיים את הניקוי. ניתן להכניס אותו גם למדיח הכלים כדי לנקות במהירות את השומן, אך טמפרטורת המדיח לא צריכה לעלות על 70 ℃. הנפח הדק יכול להחליק בקלות לארון או ארון לאחסון. בקבוקים לתינוקות : מדפי צלחות אחסון שכבות כפולות ניתנות לניתוק לניקוז ולמחזור אוויר. מגש מלבני : עשוי מחומר PP עמיד לשימוש בזמן. מתלה לניקוז כיור : מגש מעוצב היטב : פשוט אך יפה, מעשי ונוח. העיצוב הגבוה יותר למים משפיפות על גדותיו והפינות החלקות והעגולות שלו המעניקות נגיעה נוחה. פשוט הוציאו את לוח הניקוז העליון ונגבו את הגולש והמגש בעדינות עם בד כדי לנקות אותו בקלות. לוח ניקוז כלים. מתלה כלים לכיור : עיצוב רגיל, טוב להצבת כלי השולחן שלך. מתלה כלים מתקפל : 【ניקוי קל】 עיצוב מגש ניתוק לניקוי קל של ניקוז. כל שעליך לעשות הוא לשפוך מים למגש ייבוש משטח לאחר השימוש כדי לסיים את הניקוי. ניתן להכניס אותו גם למדיח הכלים כדי לנקות במהירות את השומן, אך טמפרטורת המדיח לא צריכה לעלות על 70 ℃. הנפח הדק יכול להחליק בקלות לארון או ארון לאחסון. בקבוקים לתינוקות : מדפי צלחות אחסון שכבות כפולות ניתנות לניתוק לניקוז ולמחזור אוויר. מגש מלבני : עשוי מחומר PP עמיד לשימוש בזמן. החבילה כוללת 1 x מאפייני מגש אחסון - גודל גדול : בערך 39.00x22.50x2.50 ס"מ/15.33x8.84x0.98 אינץ 'מתלה לייבוש כביסה. - גודל קטן : בערך 31.00x17.50x2.20 ס"מ/12.18x6.88x0.86 אינץ 'ניקוז מגש. - צבע : תה לבן. - חומר : מגש ניקוז צלחות PP. - רב -פונקציונלי, יכול להיות גם למקם פרי כמתלה לניקוז מגש פירות. - עיצוב רגיל, טוב להצבת כרית הניקוז של כלי השולחן שלך. - כלי מטבח למסעדה, מלון, מגש תה מלבני ביתי. - עיצוב לוח ניקוז ייחודי יכול לשמור על קערה, מקלות אכילה וכלי שולחן מסודרים ונקיים מתלה ניקוז. - יכול למנוע מעט מחצלת ניקוז גידול. תיאור של לוח ייבוש מקרים יכול למנוע גידול כלשהו וכלי שולחן מסודרים ונקיים.

אודות המוצר

מבצעים דומים

יארדווה 1 pc מהיר מקלות מקלות מקלות מקלות מקלות אסקורידור דה פארה Fregadero בית מסנני מים מסנני מים לכיור בכלי מטבח כלי ייבוש כלי סל לנקזים.

ILS 41.50

מיכל מטבח מטבח : מחזיק מקלות אכילה זה עמיד בפני שריטות, ומביא יותר נוחות מחזיק כלי מטבח : מתאים לאחסון ושמ�

מדף ייבוש מגולגל מתלה מטבח סליל כיור כיור יבש מתלה מתקפל נירוסטה נירוסטה מתלה ייבוש מתלה מוט פלדה עטוף דבק על הכיור מתלה לייבוש כיור רב-פונקציונלי

ILS 1.67

[איכות גבוהה] עשוי מפלדת אל חלד, מבנה עמיד, מתלה ייבוש כלי שולחן מתקפל מעל הכיור הוא חזק, מוגן חלודה, ללא הח