• חדש
01 02 015 חוט סרוג, חוט רקמה עמיד חסון כותנה פרימיום יישום רחב צבעים עשירים לכובע עבור עשה זאת בעצמך עבור צעיף

01 02 015 חוט סרוג, חוט רקמה עמיד חסון כותנה פרימיום יישום רחב צבעים עשירים לכובע עבור עשה זאת בעצמך עבור צעיף

ILS 3.00
בחנות.

כמות

צבעים בהירים : חוט הסרוגה הזה בעל צבעים בהירים ועשירים, והוא כולל מבריק גבוה, ומוסיף צבעים נוספים לפרויקטים של עשה זאת בעצמך. מתנה מושלמת : אלה סרוגה חוט הוא מעודן ומעשי מתנה לחברים שלך, משפחה ומאהב, ביצוע מוצרים מעולים. יישום רחב : אלה סרוגה חוט הוא מתאים להכנת צעיפים, שמיכות, תינוק מגפי, פומפונים, כיסויי ראש, כובעים, מטפחות, וכו'. פרימיום כותנה : אלה סרוג חוט הוא עשוי פרימיום כותנה חומר, אשר הוא יותר עמיד ויציב מאשר רגיל כותנה. שש עשרה צבעים : החבילה כוללת 16 חתיכות סרוגה חוט בצבעים שונים, אשר יכול לענות על צרכי השונים שלך. תכונה : 1. פרימיום כותנה : אלה סרוג חוט הוא עשוי פרימיום כותנה חומר, אשר הוא יותר עמיד ויציב מאשר רגיל כותנה.2. צבעים בהירים : חוט הסרוגה הזה בעל צבעים בהירים ועשירים, והוא כולל מבריק גבוה, ומוסיף צבעים נוספים לפרויקטים של עשה זאת בעצמך.3. יישום רחב : אלה סרוגה חוט הוא מתאים להכנת צעיפים, שמיכות, תינוק מגפי, פומפונים, כיסויי ראש, כובעים, מטפחות, וכו'.4. שש עשרה צבעים : החבילה כוללת 16 חתיכות סרוגה חוט בצבעים שונים, אשר יכול לענות על צרכי השונים שלך.5. מתנה מושלמת : אלה סרוגה חוט הוא מעודן ומעשי מתנה לחברים שלך, משפחה ומאהב, ביצוע מוצרים מעולים.מפרט : סוג פריט : סרוגה חוטחומר : כותנהמפרט מוצר : 16 יחידותחומר : כותנהמוצר קו אורך : החוט הוא 2 גדילים, כל כדור של כותנה חוט הוא כ 45 מטרים / 49.21 יד ארוךשימוש : חוט רקמה, ילדים עשה זאת בעצמך מיני פרויקט, סרוגה סל, כובע, תיק, תינוק שמיכה, פונפון, זר, תכשיט, תליון, ומוצרים אחרים. רשימת חבילה : 16 חוט סרוגהערה : שים לב כי הצבע של מוצר זה יישלח באופן אקראי, אנא ודא לא אכפת לך לפני ההזמנה.

אודות המוצר

Item Type:
Crochet Thread
Material:
Cotton
Product Specifications:
16 Pcs
Material:
Cotton
Product Line Length:
the Thread is 2 Strands, Each Ball of Cotton Thread is Approx 45 Meters / 49.21yd Long
Use:
Yarn Embroidery, Children's Diy Mini Project, Crochet Basket, Hat, Bag, Baby Blanket, Pompon, Wreath, Trinket, Pendant, and Other Products.
Package List:
16 xCrochet Thread:
Note:
Please note that the color of this product will be sent randomly, please make sure you don't mind before ordering. :

מבצעים דומים

33 50 גרם / רול חיקוי מינק צמר חוט יד ארוג חיקוי פרווה צמר חוט, מינק צמר צעיף עבה צמר חוט פרווה חוט, קטיפה צמר ידידותי לעור סרוג חוט עור

ILS 1.33

מה שחוט הסרוגה הזה יכול להציע לך הוא שיש לו מרקם רך פרוותי וניתן להשתמש בו להכנת כובעים וצעיפים חמודים לת