• חדש
ניתן להעלות את סוג הרצפה של ZLDXDP ולהוריד מחזיק נירון נירוסטה בעל נירוסטה עם נירוסטה עם נירוסטה עם נירוסטה עם נירוסטה עם נירוסטה.

ניתן להעלות את סוג הרצפה של ZLDXDP ולהוריד מחזיק נירון נירוסטה בעל נירוסטה עם נירוסטה עם נירוסטה עם נירוסטה עם נירוסטה עם נירוסטה.

ILS 250.82
בחנות.

כמות

מאפיינים : מחזיק נייר טואלט רגיל בקיר פשוט, ללא חלודה, ללא דהייה, גימור צבע, עמידות ואמינות. עיצוב פשוט אך מסוגנן : קל לעבודת הניקוי היומית שלך. עיצוב פשוט ומסוגנן בהתאמה מושלמת עם קישוטים לבית שונים, וחוסך מקום. עיצוב רב -תכליתי : מחזיק גליל נייר ברוב הגדלים של גלילי הנייר, יכול לשמש גם כחומרת הרכבה של מתלה למטבח, ברגי נירוסטה. בשימוש נרחב : מתאים למשטחים חלקים כמו אריחים וזכוכית. קיר מחזיק נייר הטואלט גדול מספיק כדי להחזיק נייר טואלט או מגבות. מתאים לשירותים, משפחות, בתי ספר, מלונות וכו '. חבילה זו מכילה רק מוצר זה ואינה כוללת את כל הקישוטים בתמונה. שם מוצר : נייר טואלט Holdermaterial : נירוסטה נירוסטה : צבע עגול : Silverstyle : עצמאים שופטים טיפול : גומי אלקטרופורטי הצבע גומי התקנה : חותמת הניתנת ל : הוראות לניקוי נייר : נגב את מחזיק הגלילה עם מטלית או מברשות רכות ל : חדר אמבטיה, מטבח, סלון מיטה, פניות : 1 ו יש לשטוף את המשטח באופן קבוע במים ויבש עם מטלית רכה .2. ניתן להשתמש בחומרי ניקוי זכוכית נוזלים נוזלים וחסרי צבע ניטרליים כדי להסיר את עפר פני השטח שקשה להסיר .3. הימנע ממגע עם חומרי ניקוי חומציים ומנקים שוחקים.

אודות המוצר

מבצעים דומים

בית חיות מחמד עץ של אמבסון חורף, קר דצמבר עיצוב פשוט עונתי מזג אוויר מושלג עונתי קרח כפור חורף עדין, מלונה כלבים ניידת מקורה וחיצונית

ILS 95.90

מדידות מסגרת עץ של 18 "x 24" x 22 "וכיסוי כרית של 25" x 21 " ניתן לנתק בקלות עם אטב וו וולאה אתה יכול גם להשתמש בכרית