• חדש
מחזיק מגבת נייר אנכי עם בסיס כוס יניקה, מתקן מגבות נייר, ניתן לספוג על משטחים חלקים, מתאים למטבח, שולחן אוכל, בר, חדר אמבטיה וכו '.

מחזיק מגבת נייר אנכי עם בסיס כוס יניקה, מתקן מגבות נייר, ניתן לספוג על משטחים חלקים, מתאים למטבח, שולחן אוכל, בר, חדר אמבטיה וכו '.

ILS 2.00
בחנות.

כמות

1 : עיצוב מוטות מגבות נייר, מתאים לכל מיני נייר גליל. 2 : מגבות נייר מחזיקות אלומיניום בחלל, עמיד בפני קורוזיה, עמיד ויפה. 3 : מחזיק מגבת נייר עומד עם כוס יניקה חזקה בתחתית, היא יציבה ובלתי מעורערת בעת קורעת הרקמה ביד אחת. 4 : Papertowel Holdercan יועבר כרצונו, כל עוד הוא משטח חלק, ניתן לספוג אותו. 5 : עיצוב חיץ כוח הכבידה, האט את מהירות הסיבוב, נוח יותר לקרוע את הנייר. 1 : עיצוב מוטות מגבות נייר, מתאים לכל מיני נייר גליל. 2 : מגבות נייר מחזיקות אלומיניום בחלל, עמיד בפני קורוזיה, עמיד ויפה. 3 : מחזיק מגבת נייר עומד עם כוס יניקה חזקה בתחתית, היא יציבה ובלתי מעורערת בעת קורעת הרקמה ביד אחת. 4 : Papertowel Holdercan יועבר כרצונו, כל עוד הוא משטח חלק, ניתן לספוג אותו. 5 : עיצוב חיץ כוח הכבידה, האט את מהירות הסיבוב, נוח יותר לקרוע את הנייר. מחזיק מגבת נייר אנכי עם כוס יניקה חזקה, ניתן להזיז ולספוג על משטח חלק, המתאים לכל מיני נייר גליל.

אודות המוצר

מבצעים דומים

קישוטים לחג המולד של גרלנד עם אורות , 6.5 רגל גבעולי פירות חג חג מולד אדומים ולבנים, זר חג המולד מואר מלאכותי לקישוט שולחן מסיבות חג

ILS 1.00

7 צבעים בהירים, 17 מצבי אור : אורות זר חג המולד יכולים לפלוט אור של צבע אחד בו זמנית או להבהב אפקטים אור שוני